Kullanım Şartları

Yazılar

 

http://www.parkafyon.com.tr web sitesi Park Afyon Alışveriş Merkezi'ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Park Afyon Alışveriş Merkezi'ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.

 

Sitedeki Linkler

 

http://www.parkafyon.com.tr sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.

 

İçerik Kullanımı

 

http://www.parkafyon.com.tr tarafından yazılan yazıların ve http://www.parkafyon.com.tr  tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde , ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin inisiyatifindedir.

 

Kullanım Şartları

 

- Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.

 

- Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.

 

  1. Bu yazı http://www.parkafyon.com.tr'den alınmıştır.

 

  1. Kaynak : http://www.parkafyon.com.tr

 

  1. Yada sitenizden http://www.parkafyon.com.tr adresine link vermelisiniz.

 

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını  http://www.parkafyon.com.tr adına Park Afyon Alışveriş Merkezi saklı tutar.